Dom i budownictwo

Lazury Remmers, jak je stosować?

Firma Remmers to wyjątkowa spółka, która swoją działalność rozpoczęła kilka lat po II wojnie światowej. Od tamtej pory specjalizuje się w różnego rodzaju produktach do ochrony i impregnacji drewna. Dziś w swej ofercie wiele elementów, które służą zabezpieczeniu różnych części głównie drewenianych budynków. Od tych nawet betonowych po drewniane. W tej drugiej grupie można znaleźć wyjątkowej jakości lazury firmy Remmers.

Do czego służą lazury Remmers?

Lazur to produkt stosowany do impregnacji drewna. Stosuje się ją by zwiększyć odporność elementów drewnianych na działanie czynników zewnętrznych. Jest szeroko stosowana zarówno w elementach małej architektury drewnianej jak również w impregnacji dużych budynków. Lazury Remmers zabezpieczają drewno przed działaniem zmieniającej się temperatury, wilgocią i promieniami UV. Sprawiają również, że mróz nie jest w stanie zaszkodzić pozostawionych na zewnątrz na czas zimy elementom architektury ogrodowej na przykład altankom, pergolom czy huśtawkom. Co więcej Lazury Remmers nie tylko chronią przed uszkodzeniami, ale również ograniczają osadzanie brudu. Dzięki temu możemy dłużej korzystać z zamontowanych w ogrodzie sprzętów, a ich estetyka nie ulega zmianom.

oleje do drewna

Specjaliści w swojej dziedzinie

Lazury firmy Remmers nie tylko zabezpieczają elementy drewniane przed działaniem czynników zewnętrznych i brudem. Ich zastosowanie przedłuża żywotność drewna. Lazury Remmers to produkty 3 w 1. Dzięki swojemu wyjątkowemu składowi preparaty są równocześnie podkładem lazurą i impregnatem. Takie połączenie sprawia, że użycie lazury Remmers pomaga w zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Większość lazur dostępnych na rynku wymaga wcześniejszego użycia gruntów. Bez nich może okazać się, że po krótkim czasie lazura zaczyna zmieniać kolor a tym samym przestaje spełniać swoją funkcję. Następnie nakładamy lazury a na koniec impregnat utrwalający cały proces. W przypadku użycia lazury firmy Remmers nie ma takiej konieczności. W zupełności wystarczy tylko jeden produkt, który po położeniu jest trwały i estetyczny. Skutecznie chroni on elementy architektury drewnianej przed czynnikami zewnętrznymi. Połączenie tych trzech funkcji w jednym preparacie pozwala uniknąć niepotrzebnych rozczarowań. Zwykła lazura bez gruntowania położona na niezabezpieczone drewno może po pewnym czasie stać się niebieskawa. Wtedy konieczne jest szlifowanie uszkodzonego elementu i ponowne malowanie. Lazura Remmers nie ulega takim procesom, gdyż w swoim składzie posiada podkład i impregnat.

lazury Remmers

Lazury Remmers jak je stosować?

Lazury firmy Remmers to produkty najwyższej jakości. Dzięki połączeniu w jednym preparacie trzech składników cały proces jest prosty i szybki w wykonaniu.  Malowana powierzchnia nie wymaga szlifowania, jak to bywa przy większości produktów tego typu. Lazury Remmers nanosi się na czyste i osuszone drewno. Następnie wystarczy dokładnie pokryć drewniane elementy. W razie potrzeby cały proces można powtórzyć. Lazury Remmers są bardzo trwałe. Dzięki zastosowaniu jednego preparatu zamiast trzech oszczędzamy czas i pieniądze. Nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów, a dzięki najwyższej jakości nie trzeba powtarzać malowania, co roku. Trwałość Lazurów tej firmy to nawet kilka lat. Drewno po położeniu preparatu nabiera nowego blasku i jest odświeżone. Lazury Remmers są również bardzo wydajne. Jedna puszka wystarcza do pokrycia bardzo dużych powierzchni. Dzięki temu nie tylko nie potrzebujemy wielu różnych preparatów, ale również ograniczamy koszty zakupu tego konkretnego.

Więcej informacji na temat lazur i innych olejów do drewna, znajdą Państwo na stronie firmy Timber Market. Zapraszamy serdecznie!

Dodaj komentarz