BiuroMarketing

Złocone wizytówki firmowe i inne oryginalne sposoby na promocję. Sprawdź nasze pomysły!

W dzisiejszych czasach trzeba wręcz walczyć o klienta poprzez zabieganie o jego uwagę z naszej strony. Nie ma też co ukrywać, że taki klient z pewnością chętniej w przyszłości będzie patrzeć na nasze usługi bądź produkty, jak również będzie pozytywnie wypowiadać się o naszej firmie. Dlatego nowoczesna reklama jest istotna, choć trzeba zauważyć, że na przestrzeni ostatnich lat znacząco ewoluowała. Już nie liczą się tylko i wyłącznie proste gadżety jak długopisy czy zeszyty, trzeba sięgać po nowoczesne i kreatywne sposoby na promocję. Oto kilka propozycji.

Wizytówki firmowe

Wydawać by się mogło, że jest to dosyć oklepany sposób na promocję własnej marki, ale jednak w dobie czasów, w których żyjemy wręcz migawkami obrazów, liczy się to, aby twoja wizytówka już od momentu podarowania jej do ręki odbiorcy chciała go zaciekawić. O ile jeszcze wiele lat temu sama wizytówka była czymś, co już z góry pozwalało czuć się wyjątkowym, tak dziś nie robi to większego wrażenia. Dlatego nowoczesne, złocone wizytówki firmowe z pewnością wyróżnią cię spośród innych!

Co na takiej wizytówce powinno się znaleźć? Oczywiście, poza tak podstawowymi informacjami jak logo, informacje i kontakt telefoniczny, powinny znaleźć się również link do profilu w mediach społecznościowych. Dziś Facebook, Linkedin czy Instagram to potężne źródła wiedzy o drugim człowieku i wielkich biznesach, więc również warto je tam umieścić. Dobrym rozwiązaniem będzie umieszczenie na odwrocie kalendarza, który zawsze się przydaje – dzięki temu twoja wizytówka będzie chętnie brana do ręki.

Krówki reklamowe

Nie na darmo mówi się, że można trafić do drugiego człowieka “przez żołądek”. W naszym kraju jest wiele osób, które kocha cukierki krówki, więc podarowanie ich klientowi będzie z pewnością czymś kreatywnym, a zarazem pokażesz, że nowe formy promocji twojej firmy nie są ci obce. Często zdarza się, że sprawdzamy jak wygląda papierek pod kątem estetyki, czytamy informacje znajdujące się na nim, więc zainwestowanie nawet niewielkich pieniędzy w te przepyszne słodkości sprawi, że przyciągniesz klienta na swoją stronę, a z pewnością w prosty sposób dowie się on tobie podstawowych informacji, które umieścisz na papierku cukierka, włącznie z logo.

Parasolka

Z parasolką jest tak, że praktycznie korzystamy z niej zawsze w momencie gdy musimy wyjść z domu, a pogoda za oknem mocno nie sprzyja i leje deszcz. Trzeba powiedzieć, że podarowanie klientowi parasolki sprawi, że na pewno poczuje się on wyjątkowo, ponieważ dostarczysz mu wartościowy produkt, który może zostać z nim na lata, a ty jako przedsiębiorca w bardzo prosty sposób umieścisz swoje logo w takim miejscu, jakie ci się podoba.

Parasolka, a w zasadzie jej powierzchnia, daje duże możliwości reklamy; można umieścić na niej nie tylko logo, ale również link do profilu na Facebooku czy też hasło reklamowe i dzięki temu klient chodzący po ulicy będzie w taki sposób reklamować twoją firmę. Oczywiście, parasolka jest droższym gadżetem aniżeli cukierki czy wizytówki, jednak warto zainwestować pieniądze, aby w taki sposób uświadamiać społeczeństwo z istnieniem twojej marki.

Dodaj komentarz